Externí zpracování mezd

15/3/2012

Proč externí zpracování mezd?

Existuje několik důvodů proč si nechat zpracovat mzdy externě. Pro malé a střední firmy je hlavní výhodou ušetření nákladů za mzdovou účetní. Pokud zaměstnáváte jen několik málo zaměstnanců, mzdová účetní Vám vytvoří zbytečné náklady, které dokážeme ušetřit. Pro velké firmy může být hlavním lákadlem přesunutí citlivých dat, kterými zajisté mzdy jsou, mimo firmu. Nehrozí tedy situace, že zaměstnanci zjistí, kdo má jaký plat. Zaručíme Vám tedy diskrétní zpracování mezd.

Zpracování mzdové agendy

Našim cílem je maximální spokojenost zákazníka. V praxi to tedy znamená, že poté co nám dodáte příslušné podklady pro zpracování mzdové agendy, odpadne Vám jakákoliv další starost. Získáte tedy čas na jiné problémy Vašeho podnikání. Informace o vyplácení mezd jsme schopni zasílat i jednotlivým zaměstnancům na emailové adresy. Individuální rozesílání zaručí diskrétnost pro zaměstnance.

Obstaráme za Vás komunikaci se správou sociálního zabezpečení a také se zdravotní pojišťovnou. Každý měsíc odevzdáme přehled o Vašich zaměstnancích a jednou ročně evidenční list důchodového pojištění.

  • Vy dodáte podklady, my kompletně zpracujeme mzdy
  • Výplatní pásky mohou zaměstnanci obdržet pomocí mailu
  • Kompletně obstaráme komunikaci se správou soc. zabezpečení a se zdravotní pojišťovnou
  • Vyhotovíme a odevzdáme roční evidenční listy důchodového pojištění(RELDP)
  • Vyhotovíme mzdové listy

Naše společnost pracuje se softwarem Helios, díky kterému můžeme nabídnout 100% garanci, že vedení mzdové evidence je správné. I přesto je u nás samozřejmostí pojištění odpovědnosti za škodu. Nemusíte se tedy bát, že zaplatíte více, než bude nezbytně nutné.

Personalistika a mzdy

Zpracování mezd přináší několik problémů, zejména při personálních změnách a nebo při dlouhodobých zdravotních potížích zaměstnanců. Součástí našich služeb je kompletní komunikace se sociální správou i se zdravotní pojišťovnou. Nemusíte se tedy bát, že při neschopnosti Vašeho zaměstnance o tom nebudou informovány výše zmíněné orgány.

Pevnou ruku nad naší prací máte Vy, protože k vedení mzdové evidence dodáváte základní podklady. Co potřebujeme?

  • Pracovní výkaz nebo jinak zpracovanou docházku zaměstnanců
  • Mzdové předpisy Vaší firmy
  • Další informace, které se týkají prémií, bonusů, benefitů atp.

Zpracování mzdové evidence Vás bude stát pouze 250 Kč/měsíc za osobu. Je to konečná cena, nebudete platit už žádné další poplatky. Při větším počtu zaměstnanců (>50) je po dohodě možná sleva.

Komentáře nejsou povoleny.