O firmě – Proč si nás vybrat

Firma Account adviser s.r.o. vznikla v roce 2006 na základě rozrůstající se poptávky po kvalitních službách a opírá se o dlouholeté zkušenosti jednatelky Ing. Alexandry Hlucháňové. Naším cílem je nabízet kvalitní služby šité firmě přímo na míru, protože víme, že každá firma má svoje vlastní požadavky, které je možné splnit pouze aktivním a individuálním přístupem.

Mezi naše nejčastější klienty patří drobní podnikatelé a malé až střední firmy, kterým chceme ulehčit práci s objemnou účetní agendou a orientaci v zákonech a nařízeních vlády.

Spolupracujeme externě s daňovým poradcem i právníkem. Důležitá je pro nás i odbornost našich pracovníků. Jsou a budou pravidelně školeni, aby měli aktuální a ucelený přehled.

Po dvou etapách, kdy jsme sídlili v pronajatých kancelářích, jsme se 1.6.2008 definitivně přestěhovali do vlastních prostor. Nyní jsme v příjemném prostředí Králova Pole a zároveň je to dostatečně dostupné pro zákazníky mhd i autem.

Pracujeme s kvalitním účetním softwarem Helios, který máme pravidelně aktualizovaný a vždy odpovídá platné daňové legislativě.

Komentáře nejsou povoleny.